İkinci el hasta yatağı alım satım hizmetleri

İkinci el hasta yatağı değerinde alınır satılır. Ürünlerimiz garanti kapsamındadır. Hasta karyolası 4 aşamalı temizlik yapılmaktadır. Mekanik aksam çalışır durumda teslim edilir. Hasta karyolasının işi bittiğinde kolay iade imkanı vardır. İkinci el satış, sıfır ürün satışı ve kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. En çok talep gören hasta karyolası modellerini satmaktayız. Hasta karyolası mekanik durum sıfır ürün gibi ayarlanmakta olup, bir çoğu 1 aydan az kullanılmış ürünleri toplamaktayız.

2 Motorlu hasta karyolası

2 motorlu hasta karyolası
2 motorlu ikinci el hasta yatağı (hastane tipi)
 • Dual motorludur. 90 kğ taşıma kapasitesi vardır.
 • Birbirinden bağımsız çalışan hastane tipi korkuluklar vardır. Bu özelliğinden dolayı en çok tercih edilen korkuluk modelidir.
 • Sırt ve ayak kısmını kumanda yardımıyla ayarlanabilmektedir.

3 Motorlu hasta karyolası

3 motorlu hasta karyolası
3 Motorlu ikinci el hasta yatağı (hastane tipi)
 • Piston motorludur. 130 kğ taşıma kapasitesi vardır
 • Ayak kısmı ve sırt kısmı kumanda yardımıyla istenilen seviyeye getirileilir.
 • Asansör özeliği vardır. Asan sör özelliği yatağın 93 cm yerden yukarı doğru yükselmesidir. Resimlerde hasta karyolasının tüm özellikleri bellidir.
 • 3 motorlu hasta karyolasının dış ölçüleri 1 metreye 2 metredir. Yerden yu
 • yükseklik 52 cm, yatak yukarı kaldırıldığında 93 cm’dir.

4 Motorlu ikinci el hasta yatağı

4 Motorlu hasta karyolası
4 Motorlu ikinci el hasta yatağı
 • Sırt ve ayak kısmı istenilen seviyeye getirilebilir.
 • Asansör özelliği vardır.
 • Trendelemburg çapraz duruş özelliği vardır. Trendelemburg özelliğini resimde görebilirsiniz.

ikinci el hasta yatağı alım 2021 iade fiyatları

İkinci el alım fiyatlarını belirleyen bir çok etken vardır. Bunlardan bir kaçını açıklamaya çalışalım. Açıklamayı 2 motorlu hasta karyolası (hastane tipi) üzerinden örneklendirelim. 1 haftalık kullanılmış hasta karyolası ile 2-4 sene kullanılmış hasta karyolasının ikinci el iade fiyatı farklı olacaktır. Eski hasta karyolası ile 1 hafta kullanılmış hasta karyolası arasında %80 lere varan fiyat farkı olabiliyor. İkinci el hasta karyolası maliyetinin yükselmesi rakip firmaların rekabete tutuşmasından kaynaklanmaktadır. İkinci el hasta karyolası iade fiyatının üstüne 2 nakliye maliyeti, bakım onarım maliyeti, şilte maliyeti %15-25 Kar payı ve reklam giderleri eklenerek satış fiyatı belirlenir.

En iyi ikinci el hasta yatağı modelleri hangileridir

12 farklı hasta karyolası modelleri vardır. Firmamız bu hasta karyolası modelleri arasında en iyi olanı ve en çok talep gören hasta karyolası modellerini satmaktadır. En iyi hasta karyolası modelleri hastane tipi olan modellerdir. Yedek parçasının bol olması, kullanışlı olması ve en önemlisi ikinci el piyasası olması gibi özelliklerden dolayı oldukça revaçtadır.

İkinci el hasta karyolası ile sıfır hasta karyolası arasında ki farklar nelerdir

Sıfır hasta karyolası ile ikinci el az kullanılmış hasta karyolası arasında fiyat anlamında çok fazla fark yoktur. Google ye ikinci el hasta yatağı yazıp arattığınızda karşınıza çıkan firmaların % 98 i ikinci el hasta karyolasını sıfır kullanılmamış deyip sıfır fiyatından satmaktadırlar. ikinci el hasta karyolasına sıfır deyip satmak fırsatçılık sahtekarlıktır. Bu şekilde neredeyse tüm firmalar yapmaktadır. Bu yüzden ikinci el hasta karyolası iade maliyeti çok yükselmiştir. 2021 yılı 2 motorlu hasta karyolası hastane tipi olanı sıfır fiyatı 3500 TL dir. Bunun pazarlık payı ile son oluru 3150 TL dir. 3000 – 2800 deyip sıfır diye satanlar %100 ikinci el ürünü sıfır diye satmaktadırlar. Hasta karyolasının üretim maliyeti yüksek olmasından dolayı sıfır hasta karyolasını 3150 TL den aşağı hiçbir firma veremez. 3150 TL den aşağı veren firma ikinci el ürünü sıfır diye satıyordur veya üretim aşamasında malzeme veya işçilikten çalmaktadır. Bu sebepten ötürü de her firmanın ikinci el piyasası olmayabilir. piyasası olan hasta karyolası modelleri de markadan markaya fiyatları değişkenlik gösterebilir. Reklam olmasın diye firmaların ismi üzerinden gitmek istemedim.

Detaylı bilgi için linke tıklayarak bizi arayabilirsiniz.