4 Motorlu ahşap hasta yatağı

Ahşap hasta karyolası

Ahşap hasta karyolası modeli  4 motorludur. Dış aksamı ahşap kaplama olması sebebiyle diğer hasta karyolası modellerinden üstündür. En iyi hasta karyolası modeli  4 motorlu ahşap modeldir. Hasta karyolası sıfır olarak satışımız vardır. İstanbul  içi ve İstanbul dışı nakliye kurulum vardır. Ayrıca hasta karyolası kullanımı sona erdikten sonra bize ikinci el olarak satma imkanınız vardır. İkinci el olarak satmak istediğinizde verdiğiniz fiyatın maliyetini düşürmüş olacaksınız. Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ahşap hasta yatağı genel özellikleri

  • Piston motorludur. 4 Adet güçlü piston motoru vardır
  • Birinci motor baş tarafı (sırt kısmı), İkinci motor ayak tarafını, 3. Motor yerden yükselme alçalmayı yaptırır
  • Dış kısmı ahşap kaplama olması ev ortamına uyum sağlar. Diğer karyolalardan ayıran en önemli özelliktir
  • Yan korkuluklar yatağa paralel olarak  yatay şekildedir. Hastanın aşağı düşmesini engeller. Diğer yatak modellerinde boşluklar olduğundan kol bacak aralara sıkışmaktadır. Yan korkuluk uzun olması sebebiyle özellikle ahşap modeller tercih edilmektedir
  • 4 adet tente marka frenli tekeri vardır. Zemin tutuşu çok iyi olup çelik malzeme ve kauçuk malzemeden üretilmiştir.  Gördüğüm en iyi teker bu modelde vardır.

Hasta karyolası servis kurulum

Kurumsal kargo firmaları hasta karyolası gönderimi yapmamaktadırlar. Onlar daha çok küçük malzeme tercih ederek sürümden kazanma yöntemini tercih etmektedirler. Firmalar hasta karyolasını istanbul dışı illere ambarla gönderim yapılmaktadır. Asıl soru şudur, ahşap hasta yatağı kargo firması veya ambarla gönderilmesi uygun mudur? Bence uygun değildir. Uygun olmamasının sebeplerini kısaca yazmaya çalışayım. Bu ürünün yedek parçası satılmamaktadır. Ambarda aktarma merkezlerinde yatak dolaştığında yüksek ihtimal ahşap kısmı zarar görecektir. Ahşap aksamı zarar gördüğünde tedarik edemeyeceksiniz. Ahşabı bozulmuş hasta karyolası 5 para etmemektedir.  Ahşabı bozuk hasta karyolasını da ikinci el olarak satmanız çok zor olacaktır. Ahşap hasta karyolası gideceği yere hasarsız gittiyse kurulum için teknik personel gereklidir. Teknik elemansız kurulan yatak çok geç kurulur ve Kurulumda yatağa zarar verme olasıdır. Ahşap hasta karyolası alırken dikkat etmeniz gereken eve servis kurulum var mı yok mu olmalıdır.

Hasta karyolasını ikinci el olarak nasıl satabilirim

Yatağın kullanımı sona erdikten sonra yatağı sökmeden satmaya çalışmalısınız. Bu yatağı sökmemeniz çok önemlidir. Yatağı söküp balkon veya bodruma koyulduğunda o yatağı satmanız çok zordur veya dip  rakamlar alırsınız. Yatağın arka ve on başlıkları duvara yanlara sürtmemiş olması lazımdır. Yedek parçası olmadığı için çizik yatakları satmakta zor olacaktır. Ahşap model hasta karyolası 4 motorlu olanları biz alıyoruz. İletişimden bizimle temas kurabilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir