4 Motorlu full abs hasta karyolası

4 Motorlu hasta karyolası

4 Motorlu hasta karyolası yazımızda türkiyedeki en kaliteli hasta karyolasını inceleyeceğiz. Hasta karyolasımız ikinci el olarak piyasası olan üründür. Yatağımız kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Hasta karyolasında güçlü motor kullanılmıştır. İkinci el hasta karyolası satışı ve aylık kiralama bilgisi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

4 Motorlu hasta karyolası fonksiyonları

  • Hasta karyolası 4 motorludur. Yatakta 6000 nevton güçlü motor kullanılmıştır.
  • Yatağımız 4 fonsiyonludur.
  • 1. foksiyon sırt kısmı kumanda yardımıyla kalkar iner.
  • 2. fonksiyon ayak kısmı kumanda yardmı ile kalkar iner.
  • 3. fonksiyon asansör özelliğidir. Asansör özelliği yatağın kumanda yardımıyla komple kalması inmesine denir. Asansör özelliği hasta bakımında büyük kolaylık sağlar.
  • 4. fonksiyon Trendelemburğ özelliğidir. Trendelemburg özelliği karyolanın çapraz hareket etmesidir. İstediğiniz tarafı istediğiniz ölçüde yöntebilirsiniz. Başka şekilde örneklendirelim karyolanın tattiravelli gibi hareket etmesi veya rampa şeklini alması gibi düşünebilirsiniz. Başka bir deyişle televizyonu rahat izlemek veya karşı tarafı zorlanmadan görebilmek için yarım koltuk gibi şekillendirebiliyoruz.

4 motorlu hasta karyolası genel özellikleri

Hasta karyolasının şilteli en düşük yüksekliği 50 cm, şilteli maksimum yüksekliği 93 cm’dir.

Hasta karyolasının dıştan dışa ölçüsü 215 cm ye 110 cm’ dir. Türkiyenin en alçak seviyesine inebilen ölçüye sahip hasta karyolası modelidir.

4 motorlu hasta karyolasında birbirinden bağımsız çalışan hastane tipi 4 parça korkuluk vardır. Hasta karyolasında hastane tipi koruluklu modeller ençok tercih edilen modellerdir.

Başlıklar anahtarsız sözkülüp takılabilmektedir. Başlıklar ve yan korkuluklar antibakteriyel kir tutmayan özelliğe sahiptir.

Hasta karyolasını sabitlemek için 4 adet frenli tekeri vardır.

4 Motorlu hasta karyolası bakımı

Hasta karyolası ikinci el alırken en iyi üretimi yapmış firmanın yataklarını topluyoruz. Topladığımız 4 motorlu yataklar motor kalitesine ve kullanım süresine göre fiyatlardırma yapmaktayız. Topladığımız hasta yatakları genellikle 1 yılı geçmemiş oluyor. Hasta yatağını aldığımızda tüm parçaları tek tek sökülerek 4 aşamalı detaylı temizlik yapmaktayız. 4 aşamalı demek 4 kere yatağın parçaları gözden geçirmek anlamınada gelir. Detaylı temizlik yapılırken arızalı parça varsa gözden kaçırmamız neredeyse imkansızdır. Ürünlerimiz hatasız sıfır üründen daha iyi hazırlanmaktadır. Sıfır üründen nasıl iyi olur diyebilirsiniz. Yanlış okumadınız şu şekilde oluyor. En iyi üretilmiş yatakta olsa elemanın yaptığı bireysel hataları bakım ve temizlik aşamasında sıkıntıları gidermekteyiz.

Çok önemli açıklama

Makalemizde ki hasta yatağını ikinci el olarak toplayıp sıfır diyerek ve hatta fatura kesenleri bile gördük. Müşterilerimiz uygun fiyata hasta yatağını almak için birkaç yeri aramaktadırlar Uygun fiyatı bulduklarında o fake firmayı tercih etmektedirler. Bu şekilde ürün alındığında, garanti belgesi yazılmış olsa bile satış sonrası garantiden faydalanılması mümkün değildir. Bunun en büyük sebebi ikinci el kelimesini karıştırmadan sıfır diyerek hileli satış yapmasıdır. Bu şekilde yapılan satış yöntemi güvenin sarsılması ve alıcıya haksızlık yapıldığı anlamına gelir.

4 motorlu hasta yatağını üreten firma

Web sitemde hasta yatağı firmalarının isimlerini kullanarak kötülemek amaçlı veya reklamlarını yapmak amacında kesinlikle değilim. Bir konuda çok fazla mağduriyet söz konusu olduğundan dolayı bir istisna yaparak bilgi paylaşmak istiyorum.

Makalemizdeki yatağı üreten firma www.platinmedikal.com firmasıdır. Bu yatağın aynısını üreten 2. bir firma türkiyede yoktur. Platin medikal sitesinden adres ve iletişim bilgilerini alıp yerinde görebilirsiniz. Şovrum depo imalat aynı yerdedir. 13 yıldır hasta yatağı işini yapan sistemi oturmuş internette en güven veren firmadır.

Sıfır olarak en uygun platinden alabilirsiniz. Platinden daha uygun fiyata sıfır olarak almanız imkansızdır.

Platin medikal haricinde başka bir fake firmadan daha uygun fiyat alırsanız o mal %100 ikinci eldir. Aslında şunu demek istiyorum. Uygun fiyat veren fake firma ikinci el malı sıfır diye satmaktadır. Yani ürün ikinci el ama müşteriye ikinci el olduğundan hiç bahsetmemektedir. Hatta satıcı yatağı satmak için 20-30 yıllık üreticiyiz gibi söylemlerde bulunabilmektedir. Üretici olduğumuz için hasta yatağı bizde uygun oluyor diyorlar.

Platinden başkası bu ürünü sıfır diye satar mı? Evet satabilir. Platinden mal çekmiştir hesabı yapıp kar payını ekleyip platinden daha farklı bir fiyata hasta karyolasını satabilir. Platinden mal alan platinden daha uyguna satamaz. Satarsa %100 ikinci el ürünü sıfır diye satmaya çalışıyordur. Bütün bunları hesap etmeniz çok önemlidir.

İkinci el hasta yatağı firmamız 1600 civarında ikinci el hasta yatağı bakımını yaparak satış yapmıştır. Bu satışın içinde 1 tane bile ikinci el ürüne sıfır diye söyleyerek satmamıştır. Firmamız hasta yatağı 1 gün kullanılmış olsa bile ikinci el ürün kategorisinde değerlendirmiştir.

Not: Her üreticiyim diyen üretici değildir. Hiçbir firma malım kötü demez. İkinci el hasta yatağı firmamızın farkı hangi firmamın malı iyi ise onu piyasadan seçer ve geliştirerek değerlendirir.