3 Motorlu full abs hasta karyolası

3 Motorlu hasta karyolası

3 Motorlu hasta karyolası en çok tercih modeldendir. Her firma kendi malını övmektedir. Bizim farkımız en iyi üreten firmanın yatağını toplamaktır. Topladığımız yatağın varsa eksikliklerini gidermek ve 4 aşamalı temizlik yaparak sıfır hasta karyolası gibi teslim etmekteyiz. Hasta yatağımızı sıfır, ikinci el ve aylık kiralama hizmetimiz vardır. Servis kurulum fiyata dahil olup verdiğimiz hasta karyolaları iadde garantilidir. İkinci el ürünlerimiz 1 yıl sıfır ürünler 2 yıl garantilidir. Sorularınız için lütfen bizimle İLETİŞİM kurabilirsiniz.

3 Motorlu hasta karyolası özellikleri

  • 3 fonksiyonludur. Sırt, ayak kısmı ve yerden yükselme özelliğine sahiptir.
  • Hasta karyolasında güçlü piston motor vardır.
  • 4 parça birbirinden bağımsız çalışan yan korkuluklar mevcutur.
  • Anahtarsız takılabilen ve çıkarılabilen antibakteriyel başlıkları vardır.
  • Şiltesi lazer kesim şilte olup yatağın şeklini alan özelliğe sahiptir. Şiltenin kılıfı olup kirlendiğinden makinada ılık suda yıkanabilmektedir.
  • Hasta karyolasınıo sabitlemek için 4 adet freni olan tekeri vardır.

Hasta karyolası motoru

Piyasada çeşitli markalarda 2500 – 6000 nevton piston motorlar vardır. Bizim tercih ettiğimiz piston motor markası Timuşin marka 6000 Nevton gücünde olanıdır. Firmamız hasta yataklarında en kaliteli piston motorlu olanı seçmekte ve satış sonrasında yedek parça bulundurmaktadır. Timuşin marka motordan 13 yıldır tek arıza almadık. Hasta karyolasının fiyatını etkileyen etkenlerden biride piston motorun kalitesidir.

3 motorlu hasta karyolası korkuluğu

4 Parça hastane tipi yan korkuluk modeli vardır. Birbirinden bağımsız çalışan hastane tipi yan korkuluklar en çok tercih edilen korkuluk modelidir. Kullanmak istediğiniz tarafı rahatlıkla indirip kaldırabiliyorsunuz. Korkuluklar antibakteriyel olup kir tutmayan özelliğe sahiptir. Başlıklarda anahtasız sökülebilmekte ve antibakteriye özelliğe sahiptir.

Hasta karyolasının ölçüleri

Dıştan dışa 2 m, en 1 metre’dir. Şilteli maksimum yükseklik 93 cm, Şilteli en alçak seviye 53 cm’ dir. Şiltenin standart ölçüleri 90cm ye 190 cm dir. Şiltenin kalınlığı
5 cm den 17 cm ye kadar değişmektedir.

Hasta karyolası garanti kapsamı

Hasta karyolasında dikkat edilmesi gereken en önemli parça motorudur. Motor çalışmadığında yatak hiçbir işe yaramamaktadır. Hasta karyolasına takılan motorlar kaliteli piston motor olmalıdır. İkinci el hasta karyolası motoru 1 yıl motor garantili olup garanti belgesi düzenlemekteyiz. Garanti kapsamı yan korkulukları kapsamamaktadır.