2 Motorlu full abs hasta karyolası

2 Motorlu hasta karyolası

2 Motorlu hasta karyolası dual motorlu olup kumanda ile baş ve ayak kısmını hareket ettirilebilen ekonomik model hasta karyolası modelidir. Dual motorlu hasta karyolaları maksimum 90 kg ağırlığında hasta taşımaktadır. 2 motorlu hasta karyolası ikinci el satış kiralama ve sıfır olarak sipariş verebilirsiniz. İkinci el hasta karyolası motoru 1 yıl, sıfır hasta karyolası motoru 2 yıl garanti kapsamındadır. Panelvan aracımızla 2 servis personeli nakliyesi ve kurulumunu yapmaktadır. Sevkiyat gün içinde teslimat yapılabilmektedir. Ürün hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

2 Motorlu hasta karyolası özellikleri

Baş (sırt kısmı) 80 dereceye kadar hareket ettirilebilir. Hasta karyolası dual motorludur. 90 kg taşıma kapasitesi vardır. Başlıkları anahtarsız sökülüp takılabilir ve antibakteriyel kir tutmayan özelliğe sahiptir. Yan korkulukları birbirindden bağımsız olarak çalışmaktadır. Yan korkuluklar kullanışlı olduğu için en çok tercih edilen 2 motorlu hasta karyolası modelidir. 4 adet tekerleri olup tekerlerde frenler mevcuttur. Tekerlerdeki frenler sasyesinde hasta karyolası sabitlenebilmektedir.

Hasta karyolası fiyatlandırması

İkinci el hasta karyolası maliyeti + 2 adet nakliye fiyatı, sıfır şilte (ortopedik medikal sünger) kullanılmamış isternirse + bakım dükkan giderleri + %20 kar payıhepsi eklendiğinde çıkan fiyat maliyettir. İkinci el hasta yataklarını alırken genelde maksimum 1 yıl kullanılmış hasta karyolalarını ikinci el olarak satın almaktayız. Karyolanın motor ve mekanik bakımı kontrol edilerek piyasada en iyi kalitede üretilmiş hasta karyolalalrını topluyoruz. İmalattan kaynaklı hataları gidererek en iyi
hasta karyolası modelini hizmete sunmaktayız.

Hasta karyolası şiltenin önemi (ortopedik medikal sünger)

Hasta karyolası şiltesi en az 23 dans sertlikte olmalıdır. Hasta karyolasının şeklini alabilmesi için sungerin içinde simetrik kanallar olması gerekir. Şiltenin kılıfı olmalı, şiltenin kılıfı kirlendiğinde ılık suda makinada yıkanabilmelidir. Kılıfsız süngerleri tavsiye etmiyoruz. İkinci el hasta karyolası verirken sıfır şilte vermek istiyoruz. Bazende şilte çok temiz olursa maliyeti düşürmek için eski kılıfı söküp yenisini takmaktayız. Şiltede hijyeni bu şekilde çözmüş durumdayız

ÖNEMLİ AÇIKLMA: Her üreticiyim diyen üretici değildir. En iyi mal bizim diyenin malı iyi değildir. Bizim farkımız piyasada kimin malı iyi ise o ürünü toplayıp geliştirmekteyiz. Detaylı bilgi ve sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz.